Zlato 1818.68 $/Oz
Stříbro 21.05 $/Oz
Platina 865.09 $/Oz
Paládium 1201.51 $/Oz
zlato + stříbro Investiční mince Wiener Philharmoniker

WIENER PHILHARMONIKER
PRAHARakouské investiční mince
od tradičního českého prodejce.

Investiční zlato
Investiční zlato ve formě mincí Wiener Philharmoniker ( Vídeňský filharmonik) je osvobozeno od DPH. Všechny mince mají parametry požadované zákonem o DPH. Dodáváme především nové ražby, přímo z rakouské státní mincovny.  
DALŠÍ VELIKOSTI 1 Oz 1/2 Oz 1/4 Oz 1/10 Oz 1/25 Oz

Investiční zlato je zvláštní forma zlata, která je používána jako investiční nástroj podobně jako například cenné papíry. Jedná se především o zlaté mince a slitky (cihly), které nejsou kupovány ze sběratelských, numismatických důvodů, ale jako investice, t.j. k uložení papírových peněz. Investoři, kteří chtějí získat zlato do svého vlastnictví, je mohou nakoupit ve formě zlatých slitků (cihel, anglicky gold bars, bullion) nebo zlatých mincí, které se prodávají buď v trojských uncích (oz, 31,103g) nebo gramech (g), obvykle v hmotnostech 1g, 5g, 10g apod. až 1kg, v trojských uncích 1/4 oz, 1/2 oz, 1 oz a pak v celých násobcích oz.

15 LET ZKUŠENOSTÍ
Jsme zkušení, diskrétní a spolehliví.

+ GARANCE: PŮVOD
Jsme přímí dovozci. Zprostředkovatelé nakupují u nás.

+ GARANCE: RYZOST
Pouze zlato nejvyšší ryzosti je osvobozeno od DPH!

+ GARANCE: VÝKUP
Co u nás koupíte, to u nás i prodáte...

www.Zlate-Cihly.cz - Investiční zlato. Zlaté mince. Zlaté slitky. Aktuální ceny zlata. České stříbro. Stříbrné mince. Stříbrné švýcarské slitky. ©2003-2022 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.