Zlato 1821.91 $/Oz
Stříbro 21.09 $/Oz
Platina 868.31 $/Oz
Paládium 1206.60 $/Oz
zlato + stříbro Investiční mince Maple Leaf

MAPLE LEAF. INVESTIČNÍ
MINCEKanadské investiční mince
od tradičního českého prodejce.

Investiční zlato
Investiční zlato ve formě mincí MAPLE LEAF (investiční mince ze zlata nejvyšší ryzosti 999.99) je osvobozeno od DPH. Všechny mince mají parametry požadované zákonem o DPH.  
DALŠÍ VELIKOSTI 1 Oz 1/2 Oz 1/4 Oz 1/10 Oz 1/20 Oz

Investiční zlato je zvláštní forma zlata, která je používána jako investiční nástroj podobně jako například cenné papíry. Jedná se především o zlaté mince a slitky (cihly), které nejsou kupovány ze sběratelských, numismatických důvodů, ale jako investice, t.j. k uložení papírových peněz. Investoři, kteří chtějí získat zlato do svého vlastnictví, je mohou nakoupit ve formě zlatých slitků (cihel, anglicky gold bars, bullion) nebo zlatých mincí, které se prodávají buď v trojských uncích (oz, 31,103g) nebo gramech (g), obvykle v hmotnostech 1g, 5g, 10g apod. až 1kg, v trojských uncích 1/4 oz, 1/2 oz, 1 oz a pak v celých násobcích oz.

15 LET ZKUŠENOSTÍ
Jsme zkušení, diskrétní a spolehliví.

+ GARANCE: PŮVOD
Jsme přímí dovozci. Zprostředkovatelé nakupují u nás.

+ GARANCE: RYZOST
Pouze zlato nejvyšší ryzosti je osvobozeno od DPH!

+ GARANCE: VÝKUP
Co u nás koupíte, to u nás i prodáte...

www.Zlate-Cihly.cz - Investiční zlato. Zlaté mince. Zlaté slitky. Aktuální ceny zlata. České stříbro. Stříbrné mince. Stříbrné švýcarské slitky. ©2003-2022 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.